Döviz Kurları
Dolar $ -

Avro € -
5.3589.-TL
4.7515.-TLHizmetlerimiz

OEM Parça ve Bilgisayar Satışı

        Her türlü bilgisayar donanımını uygun fiyat ve cazip finans seçenekleri ile bulabileceğiniz Probilişim Teknoloji Servisi satış sonrası desteği ile hizmetinizdedir. Uluslar arası markalar ( Hp, Asus, Sony, Philips, Samsung, Seagate, Konica, Creative,Kingston, yerli markalardan CBOX, Airties,Tunçmatik gibi birçok markanın satışı yapılmaktadır. Lütfen almak istediğiniz ürünler için bizden fiyat alınız.

Web Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

        Yeni teknolojik gelişim, bilgisayarın artık hayatımızdaki öneminin gün geçtikçe artması ve elektronik ticaret, reklam gibi temel hizmetlerin insanlara kolay ve etkili şekilde sunulması amacıyla kurulan Web siteleri neredeyse tüm küçük, orta ve büyük şirketlerin olmazsa olmazları arasına girmiştir. Artan talepler ve teknolojik gelişmelere tam adapte olmuş bir programcı altyapısı ile Probilişim Teknoloji Servisi müşterileri için en uygun yazılımı kullanarak artan taleplerine cevap vermeyi hedeflemektedir. Firmaların kurumsal kimliğine uygun web sayfası tasarımı ile birlikte firmalara uygun çözümler sunulmaktadır.

Teknik Servis Hizmetleri

        Günümüz teknolojisinin gelişimi ile birlikte bilgisayar kullanımı yaygınlaşarak neredeyse hayatımızın her alanında olmazsa olmazlardan birisi konumuna gelmiştir. Gerek bireysel ve gerekse de ticari faaliyetlerde kullanımında sürekli olarak bakım, güncelleştirme ve zararlı yazılımlardan koruma (virüsler, spyware yada malware’ler vb.. gibi) gibi hizmetler zorunlu hale gelmiştir. Bu hizmetler ile bilgisayar kullanımındaki verimlilik arttırılarak kullanıcı dostu bilgisayarlar ve memnun müşteriler portföyü oluşmaktadır. Firmamızın yetkin olduğu servis alanları:

İşletim sistemleri bakımı, yedeklenmesi, yeniden yüklenmesi işlemleri
Sunucu işletim sistemleri kurulumu, işletimi, yedeklenmesi işlemleri
Ağ (Network)kurulumu ve işletimi
Adls modem kablolu ve kablosuz kurulumları
Yıllık bakım anlaşmaları ile yerinde servis ve bakım işlemleri
Kablosuz ağ kurulumu, yönetimi
UTM, Firewall ve benzeri güvenlik duvarlarının kurulumu ile kurumsal güvenlik

Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Web Tasarım | Referanslarımız | Teknik Servis | Bakım Anlaşmaları | İletişim |

copyright © 2009 - Her hakkı saklıdır.